Projekt

Stacja Kontroli Pojazdów - U1607

Concept Line pracownia projektowa w Łodzi wykonała wielobranżowy projekt budowlany Stacji Kontroli Pojazdów. Budynek powstanie w Sosnowcu, gmina Stryków, woj. Łódzkie.

Budynek SKP zlokalizowany jest na trasie między Strykowem a Zgierzem, w pobliżu wielkich kompleksów logistycznych, które będzie obsługiwał. Projektowany budynek znajduję się w środkowej części działki by umożliwić funkcjonowanie przejazdowych kanałów inspekcyjnych. Do dyspozycji klientów będą dwie linie diagnostyczne dla samochodów osobowych i ciężarowych wraz z naczepami, oraz w przyszłości myjnia cystern. Klienci SKP, na zakończenie badania technicznego, oczekiwać będą w poczekalni z widokiem na część diagnostyczną. W pozostałej części budynku będą pomieszczenia biurowe, socjalne i techniczne związane z funkcjonowaniem stacji.

Architektura budynku odchodzi od typowego schematu rozwiązań w takich obiektach. Część biurowo-socjalna jest skomponowana architektonicznie z częścią diagnostyczną, stanowiąc całość. Podcień wejściowy i świetlik przy holu wejściowym nadają dynamiki i oryginalności projektowanej architekturze. Oszczędna forma, surowa kolorystyka i materiały podkreślają czysto utylitarny charakter budynku.

Rok realizacji

2018

Stacja Kontroli Pojazdów - U1607

SZYBKI KONTAKT

tel.

+48 500 742 557

Darmowa wycena prac - Bezpłatne konsultacje.

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych jest Concept Line.

Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.